Yönetim Mesajı

Merhaba,

Kalite, kalite, kalite… Büyük ihtimalle hepimizin her şirket tanıtımında ya da her satıcının ağzından duymaya alışkın olduğumuz bir kelime! Bu kelimeyi bazı sektörler için ifade ettiği anlamı daha da güçlendirerek kullanmamız gerekiyor:

En iyi kalite! Bizler Baraka Tercüme olarak, her projemizde, bir satırdan 5 bin sayfaya kadar en iyi kaliteyi elde edebilmek için çalışıyoruz. Mümkün olan en kısa zamanda en iyi kaliteyi elde etmek tabii ki çok zor bir iş. Çünkü çeviri işi, zaman, dikkat ve en üst düzeyde bilgi gerektiren bir iştir.

Amacımız, müşterilerimizin emanet ettikleri işlerinin, en iyi sonucunun sadece Baraka’da alınabileceğini düşünmelerini sağlamaktır. Bu amacımız doğrultusunda verdiğimiz tüm hizmetler için, müşterilerimizin isteklerini tam olarak yerine getirebilmek bazen sabahlara kadar çalışmamızı gerektiriyor.

Buna rağmen gerçekleştirdiğimiz bir projenin tüm stres ve yorgunluğunu henüz ödememizi almamış olsak bile! Sizlerden gelen samimi bir teşekkür ile üzerimizden atabiliyoruz. İşimiz gereği, küreselleşen, sınırların kalktığı dünyamızda, farklı ülkelerden farklı insanlarla çalışmaktan ve o insanların iş anlayışlarını, düşüncelerini paylaşmaktan dolayı da çok mutlu oluyoruz. Biz amaçlarımız doğrultusunda yürümeye devam edeceğiz.

Amaçlarımızın herkes için doğru olduğunu ve bu sayede geleceğe daha güvenle bakabileceğimizi düşünüyoruz. Tüm üreten, çalışan ve paylaşan insanlara iyi çalışmalar diliyorum.

Cihan Başarır
Yönetim Kurulu Başkanı