Şirket Tanıtımı

Şirketimiz, 1998 yılında, kurucumuz Cihan Başarır’ın önderliğinde, yıllarca çeviri alanında çalışmış, uzman çevirmenlerin bir araya gelmesiyle, çeviri ve yan hizmetlerinde Türkiye’de yeni bir anlayışı temsil etmeyi amaç edinerek kuruldu.

İstanbul Etiler semtindeki, 1999 yılında açtığımız ilk ofisimizin ardından 2002 yılı itibarı ile İstanbul Mecidiyeköy’deki ofisimizde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 12 kişilik ofis ekibimizin dışında, sürekli çalıştığımız, 40 çevirmenimiz, dünyanın farklı ülkelerinde çözüm ortağı olduğumuz çeviri şirketleri ve gerekli bilgileri arşivlerimizde saklı olan 1700’ün üzerinde çevirmen kaydımız ile sağlıklı yapılanma ve büyüme çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bu büyüme sürecimizi, sürekli teknolojimizi geliştirerek sektördeki yenilikleri sürekli takip ederek, fiyatlarımızı en rekabetçi seviyede tutup kalitemizi daha da geliştirerek ve yeni müşterilerimizin uzun yıllar Baraka Tercüme Ltd. ile çalışmalarını sağlamak için elimizden ne geliyorsa onu yaparak oluşturmayı düşünüyoruz.