Team

25 Yıllık Birikim

Uzmanlık alanlarınızla ilgili yabancı kurum ve kuruluşlarla etkin ve stratejik ilişkiler kurmak istiyorsunuz. Bu konuda ihtiyacınız olan ilk temel aracın, uzmanlık alanınıza uygun, doğru bir dil kullanmak olduğunu biliyoruz.

Uzmanlık

Farklı uzmanlık alanlarına ait terminolojilere hakim, uzmanlık alanında derinlemesine bilgi sahibi profesyoneller tarafından hazırlanan premium kalite çeviri hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz.

00

Farklı Hizmet

00

Yıllık Deneyim

0000

Çevirmen

000

Referans

Team
About

Hizmetlerimiz

Sektörel çeviri, yerelleştirme, redaksiyon, simultane çeviri, web sitesi çevirisi, apostil, editörlük ve indeksleme gibi kapsamlı hizmetlerimizle küresel ölçekteki kritik mesajların iletilmesini sağlıyoruz.

Bir Kültürün İçinden Düşünmek

Tutkuyla, semantik ve dilbilimi ışığında, onlarca farklı uzmanlık alanında çeviriler yapıyoruz. Her dilin bir kültürü yansıttığını biliyoruz. Kültürel farklılıkları her an aklımızda tutuyoruz.

Bizimle iletişime geçin.

Sektörünüzde uzman yetkiliyle görüşmek veya sorularınızı iletmek için hemen iletişime geçin.

Yerelleştirme / Masaüstü Yayıncılık

Şirketimiz günümüzün küreselleşen dünyasında, farklı coğrafyalarda yer alan etnik toplulukların oluşturduğu pazarlarda yer alabilmenin olmazsa olmaz şartı olan yerelleştirme (lokalizasyon) ve Masaüstü Yayıncılık (DTP) alanlarında ise sektörün öncülerinden biri konumundadır.

About
Services

Profesyonellik

Çevirilerinizin, tüm ayrıntılara dikkat edilerek yoğun araştırma ve karar verme süreçlerinden geçerek tamamlandığından emin olabilirsiniz.

Değer

Tüm kurumsal mesajlarınızı doğru ve anlamlı bir biçimde tercüme ediyoruz. Amacımız, işinize değer katmak ve mesajlarınızı en doğru şekilde iletmektir.

Hızlı

Küresel dünyada hızlı olmanın önemini anlıyoruz. En kaliteli ve en hızlı hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Güven

Müşterilerimizle aramızda güven bağı kuruyoruz. Böylece işinizin doğru ve kaliteli bir şekilde yapıldığından emin oluyorsunuz.

İşbirliği

Her projede, müşterilerimiz ile % 100 işbirliği yapıyoruz, onları dinliyoruz ve onların ihtiyaçlarına çözüm sunuyoruz.

Memnuniyet

Müşterilerimizin tüm isteklerini en doğru ve en iyi şekilde karşılıyoruz. Tüm projelerde titizlikle çalışmaya özen gösteriyoruz.

Sosyal Sorumluluk

İçinde yaşadığımız ülkeye ve topluma karşı sorumluluk hissediyoruz. Dezavantajlı grupların hayatlarını iyileştirmek ve yaşam standartlarını yükseltmek adına projeler üretiyoruz.

İletişime Geç

Daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

  • Kervan Geçmez Sok. Kervan Ap. No.16/3 34387 Mecidiyeköy İstanbul / Türkiye
  • +90 (212) 212 0600

    Services